KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16795035
nr 1679 5035
Oidentifierad konstnär. Signerad C G Berndt, -23, fruktstilleben. Olja på duk, 50x77 cm, yttermått inklusive ram: 57x85 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 februari 2025
kl 19:05:11
11/2 23:45:21
100 kr
15/2 04:38:52